جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • ورزش برای ناشنوایان یک فرصت است/ همدان ظرفیت بالای در ورزش ناشنوایان دارد

   مدیرکل ورزش و جوانان استان

   ورزش برای ناشنوایان یک فرصت است/ همدان ظرفیت بالای در ورزش ناشنوایان دارد

   ورزش برای ناشنوایان یک فرصت است/ همدان ظرفیت بالای در ورزش ناشنوایان دارد

   رسول منعم اظهار کرد: گفت:‌ ورزش برای اقشاری از جمله ناشنوایان یک فرصت است تا وارد میدان شده و دیده شوند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، مدیرکل ورزش و جوانان استان در مجمع انتخاباتی هیات ناشنوایان با تاکید بر لزوم حمایت از ورزشکاران خاص گفت: اداره کل ورزش و جوانان خود را نسبت حمایت و پشتیبانی از این عزیزان ملزم می داند و اعتقاد داریم باید بیش از سایر رشته به ورزشکاران ناشنوا، نابینا وو جانباز و معلول توجه کرد.
   وی افزود: در استان همدان در ورزش جانبازان و معلولین، ناشنوایان و نابینایان شاهد توفیقات خوبی بوده ایم و در بسیاری از رشته های ورزشی بیماران خاص حضور پررنگ در مسابقات کشوری و فراملی داریم.
   وی تصریح کرد: در ورزش ناشنوایان نیز ورزشکارانی همچون علی اکبر احمدوند را داریم که در مسابقات جهانی و آسیایی برای استان افتخار آفرینی کرده است و باید ناشنوایان را به حضور در ورزش ترغیب کرد و امکانات بیشتری برای این قشر عزیز و دوست داشتنی بوجود آورد.
   رسول منعم اظهار کرد: ورزش ناشنوایان استان همدان در چند سال اخیر یک حرکت رو به جلو و امیدوار کننده را داشته است تا جایی که شاهد درخشش ورزشکاران ناشنوای استان در رقابت های کشوری و حتی بین المللی بوده ایم.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: ورزش ناشنوایان در استان همدان به دلیل ظرفیت‌های فراوانی که دارد از اهمیت بالایی برخوردار است، باید به ورزشکاران ناشنوا توجه ویژه ای داشت زیرا این ورزشکاران به دلیل تفاوتی که با سایر ورزشکاران دارند دارای حساسیت بیشتری هستند که اگر به آن توجه نشود سبب انزوا آن ها خواهد شد.

   اخبار مرتبط
همدان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 914,879
تعداد بازدید امروز : 356
تعداد بازدید دیروز : 1,357
آخرین به روزرسانی : 1397/10/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.