جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • ایجاد تحول و پویایی از اولویت های هیات بدمینتون استان خواهد بود

   رییس هیات بدمینتون استان

   ایجاد تحول و پویایی از اولویت های هیات بدمینتون استان خواهد بود

   ایجاد تحول و پویایی از اولویت های هیات بدمینتون استان خواهد بود

   هادی تیپ افزود: ایجاد تحول و پویایی در هیات بدمینتون از اهداف مدیریت جدید بوده و تهیه و تدوین برنامه راهبردی و استراتژیک هیات از اولویتهای مهم هیات می باشد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، نخستین نشست هم اندیشی اعضای هیات بدمینتون شهرهمدان با حضور مربیان و داوران این رشته در سالن کنفرانس ابن سینا برگزار گردید.
   در این جلسه دکترهادی تیپ رییس هیات بدمینتون استان ضمن تشکر از حضور مربیان و داوران از زحمات و تلاش های جمال لطیفی سرپرست اسبق هیات قدردانی کرد و افزود: ایجاد تحول و پویایی در هیات بدمینتون از اهداف مدیریت جدید بوده و تهیه و تدوین برنامه راهبردی و استراتژیک هیات از اولویتهای مهم هیات می باشد.
   وی از ورزش بدمینتون به عنوان رشته ای مفرح و نشاط آور ، پر طرفدار و محبوب در بین خانواده ها یاد کرد و افزود: گسترش، شناسایی و جذب حداکثری افراد در حوزه همگانی از دیگر برنامه هیات بدمینتون می باشد.
   هادی تیپ در پایان تکریم و احترام، نظم و انضباط کاری، قانون مداری و برنامه محوری را از دیگر جمله شاخص های هیات بدمینتون دانست.
   در ادامه پیرزادی دبیر هیات بدمینتون گزارش عملکرد چند ماهه این هیات را ارائه نمود .
   در بخش پایانی جلسه مربیان و داوران به ارایه دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداخته و نبود کلاس و عدم برگزاری کارگاههای باز آموزی را از جمله مشکلات مهم این رشته دانستند.

   اخبار مرتبط
همدان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 914,903
تعداد بازدید امروز : 380
تعداد بازدید دیروز : 1,357
آخرین به روزرسانی : 1397/10/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.