جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • هیات پزشکی ورزشی استان نقش پر رنگی در سلامت ورزشکاران استان دارد

   رئیس هیات پزشکی ورزشی استان

   هیات پزشکی ورزشی استان نقش پر رنگی در سلامت ورزشکاران استان دارد

   هیات پزشکی ورزشی استان نقش پر رنگی در سلامت ورزشکاران استان دارد

   دکتر رشید حیدری مقدم گفت: هم اکنون هیات پزشکی ورزشی در سطح استان نقش پر رنگی در سلامت ورزشکاران دارد و در این راستا نیز 2 کتاب پیرامون بیماری های غیر واگیر و ورزش و نیز پروتکل های ورزشی در زانو منتشر شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، رئیس هیات پزشکی ورزشی استان روز یکشنبه در مجمع انتخابات هیات پزشکی ورزشی همدان گفت: آمار بیمه شدگان استان در سال 96 نسبت به مدت مشابه خود در سال 95 رشد 18 درصدی داشته است.
   وی اظهار داشت: در حالی که به تعداد ورزشکاران استان همدان در سه سال گذشته افزوده شده اما با انجام برنامه های آموزشی توانستیم مصدومیت و عمل جراحی ورزشکاران همدان را 100 درصد کاهش دهیم.
   دکتر رشید حیدری مقدم خاطرنشان کرد: امروزه فعالیت هیات پزشکی تنها ارائه کارت بیمه ورزشی و تشکیل پرونده برای مصدومان نیست و توانسته ایم با همکاری سایر ارگان ها به ویژه دانشگاه علوم پزشکی استان همدان در برنامه های آموزشی فعالیت چشمگیر داشته باشیم.
   رئیس هیات پزشکی ورزشی استان افزود: در سال گذشته نیز 16 برنامه آموزشی با همکاری صدا و سیمای مرکز همدان در قالب پزشکی ورزشی انجام شد و امسال نیز 30 برنامه را در دستور کار داریم.
   وی گفت: هم اکنون هیات پزشکی ورزشی در سطح استان نقش پر رنگی در سلامت ورزشکاران دارد و در این راستا نیز 2 کتاب پیرامون بیماری های غیر واگیر و ورزش و نیز پروتکل های ورزشی در زانو منتشر شد.
   وی به فعالیت مطلوب کلینیک پزشکی ورزشی همدان اشاره کرد و افزود: این کلینیک خدمات دهی بسیار مناسب به ورزشکاران دارد.

   اخبار مرتبط
همدان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 993,270
تعداد بازدید امروز : 1,349
تعداد بازدید دیروز : 1,966
آخرین به روزرسانی : 1397/11/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.