جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • 3 هزار نوآموز همدانی در رشته ژیمناستیک آموزش می‌بینند

   رئیس هیئت ژیمناستیک همدان

   3 هزار نوآموز همدانی در رشته ژیمناستیک آموزش می‌بینند

   3 هزار نوآموز همدانی در رشته ژیمناستیک آموزش می‌بینند

   رئیس هیئت ژیمناستیک همدان گفت: در راستای جذب استعدادها در رشته ژیمناستیک کلاس های تابستانی در سراسر استان از نیمه دوم خرداد ماه آغاز به کار کرده است و پیش بینی می شود امسال 3۰۰۰ نوآموز در این کلاس حضور یابند.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، مهدی جعفری با اعلام این مطلب اظهار کرد: در سال های گذشته این هیئت موفق به جذب استعدادهای ورزشی در رشته ژیمناستیک با برگزاری کلاس های تابستانی شد و از این رو امسال نیز نگاه ویژه ای به برپایی این کلاس ها داریم.
   وی با اشاره به استقبال بیش از 3000 علاقه مند از کلاس های ژیمناستیک طرح اوقات فراغت در سطح استان ، تصریح کرد: با بهره مندی از تبلیغات عمومی، این دوره های آموزشی از 15 خرداد ماه سال جاری آغاز شده است و تا پایان تابستان ادامه دارد.
   رئیس هیئت ژیمناستیک همدان موفقیت این رشته را در سایه توجه به رده های سنی پایه دانست و بیان کرد: با همین نگرش این کلاس ها برای رده ی سنی 4 سال به بالا، در دو بخش دختران و پسران زیر نظر مربیان با تجربه هیئت ژیمناستیک استان برگزار می شود.
   وی افزود: در حدود 70 مربی کار آموزش به این نونهالان را در استان همدان بر عهده دارند که از این تعداد 30 نفر مربی خانم و 40 نفر مربی آقا می باشند.
   جعفری اظهار کرد: در پایان فصل تابستان از بین نوآموزان تستی به عمل می آید و افرادی که در این تست موفق شوند در سطح حرفه ای جذب هیئت می شوند.3

   اخبار مرتبط
همدان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 993,366
تعداد بازدید امروز : 1,445
تعداد بازدید دیروز : 1,966
آخرین به روزرسانی : 1397/11/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.