جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • منوی آکاردئونی
   • برگزاری دومین جلسه هم اندیشی با هیئت های ورزشی شهرستان کبودراهنگ

    برگزاری دومین جلسه هم اندیشی با هیئت های ورزشی شهرستان کبودراهنگ

    دومین جلسه هم اندیشی با رؤسای هیئت های ورزشی کبودراهنگ در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد.

    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ: دومین جلسه هم اندیشی و هم فکری با رؤسای هیئت های ورزشی کبودراهنگ روز گذشته با شش دستور کار در محل سالن جلسات اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد.
    در ابتدای این جلسه شکری سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بر اهمیت غنی سازی اوقات فراغت نونهالان و جوانان در فصل تابستان تاکید کرد و از کلیه هیئت های ورزشی خواست دراین حوزه به طور جدی وارد شوند و برنامه های خلاقانه ای با هماهنگی مربیان تحت پوشش خود داشته باشند. وی استفاده از ظرفیت های همگانی شهرستان را در ایجاد انگیزه و جذب ورزشکار بسیار بالا دانست و گفت: هیئت های ورزشی ای که قابلیت این کار را دارند میتوانند بخشی از تمرینات خود را در محیط های باز از قبیل پارک ها انجام دهند تا علاوه بر شناساندن رشته ورزشی به جامعه، از پتانسیل های موجود در ایجاد انگیزه و جذب ورزشکار استفاده نمایند. شکری ورود رؤسای هیئت های ورزشی شهرستان را در موضوع پذیرش میزانی های مسابقات بسیار مهم دانست و گفت: خوشبختانه سالن های ورزشی شهرستان ظرفیت های لازم جهت انجام این امر را داراست و اداره ورزش و جوانان نیز آمادگی کافی به منظور حمایت از میزبانی های مسابقات مختلف ورزشی در سطح استان و حتی کشور را دارد. وی در پایان افزود: هیئت های ورزشی و مربیان تحت پوشش نگاه ویژه ای به ورزشکاران تازه ثبت نام کرده در فصل تابستان داشته باشند به طوری که در حد توان و امکانات موجود و به منظور ایجاد انگیزه و تشویق نونهالان، نوجوانان و جوانان به امر ورزش و نیز کاهش آسیب های اجتماعی نسبت به اعمال تخفیف های خاص برای این مدت همکاری داشته باشند.
    در ادامه این جلسه در خصوص شرایط عضویت صندوق حمایت از پیشکسوتان و قهرمانان، شرایط تحت پوشش قرار گرفتن بیمه تکمیلی ورزشکاران، شرایط طرح کارورزی ویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی و لزوم ارتقای کارت های مربیگری درجه سه بعد از سه سال اطلاع رسانی گردید و رؤسای هیئت های ورزشی مکلف شدند نسبت به اطلاع رسانی و پیگیری موارد فوق به جامعه هدف خود اقدام نمایند.
    در پایان نیز رؤسای هیئت های ورزشی شهرستان ضمن بیان نقطه نظرات، پیشنهادات و نیازهای حیطه کاری خود، برنامه های اجرایی هیئت در زمینه غنی سازی اوقات فراغت فصل تابستان را ارائه دادند.
    گالری
    اخبار مرتبط
  همدان - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 993,324
  تعداد بازدید امروز : 1,403
  تعداد بازدید دیروز : 1,966
  آخرین به روزرسانی : 1397/11/29
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.