جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • قایقرانی، هیات برتر همدان در شش ماهه نخست سال 97 شد

   قایقرانی، هیات برتر همدان در شش ماهه نخست سال 97 شد

   قایقرانی، هیات برتر همدان در شش ماهه نخست سال 97 شد

   معاون توسعه امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان همدان گفت: با توجه به معیارهای کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، هیات قایقرانی همدان برترین هیات ورزشی این استان در شش ماهه نخست امسال شد.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، عباس قهرمانی در جمع روسا و نواب رئیس هیات های ورزشی استان با اشاره به برگزاری بازی های المپیاد استعدادهای برتر ورزشی گفت: یکی از مهم‌ترین اقدامات و فعالیت‌ها، موضوع استعدادیابی در ورزش است که در پشتوانه‌سازی ورزش برای آینده کشور بسیار نقش مهمی را ایفا می‌کند.
   وی تصریح کرد: نخستین المپیاد ورزشی استعدادهای برتر ورزشی کشور در سطح استان‌ها در قالب 28 رشته بانوان و 40 رشته آقایان اواخر آبان‌ماه و اوایل آذرماه امسال برگزار خواهد شد.
   معاون توسعه امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان همدان افزود: نخستین المپیاد ورزشی استعدادهای برتر ورزشی کشور با هدف شناسایی و پرورش استعدادها در رشته‌های مختلف ورزشی برگزار می شود تا حضور مقتدرانه‌ای در مسابقات بین‌المللی و به‌خصوص المپیک نوجوانان داشته باشیم.
   وی در ادامه با اشاره به ارزیابی هیات های ورزشی در شش ماهه نخست سال 97 تصریح کرد: در این ارزیابی هیات قایقرانی، هیات برتر همدان در شش ماهه نخست سال 97 شد و هیات های جودو، تیراندازی با کمان، کبدی، فوتبال، ورزش های همگانی، تکواندو، ورزش های روستایی و عشایری، بدنسازی و پرورش اندام و شطرنج به عنوان هیات های دوم تا دهم این ارزیابی معرفی شدند.
   قهرمانی با اشاره به ده هیات ضعیف این ارزیابی گفت: در این ارزیابی هیات های رزمی، گلف، هندبال، شنا و شیرجه، اسکواش، ناشنوایان، سوارکاری، اسکی، هاکی و ورزش های سه گانه به ترتیب در رتبه های 38 تا 48 این ارزیابی قرار گرفتند.
   وی خاطرنشان کرد: عدم ارسال اطلاعات، عدم اعزام به مسابقات کشوری، کاهش ورزشکاران سازمان یافته، عدم برگزاری لیگ های استانی و عدم ارتقاء سطح داوران و مربیان می تواند نقش مهمی در کاهش رتبه هیات ها در این ارزیابی داشته باشد.

   اخبار مرتبط
همدان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,233,225
تعداد بازدید امروز : 474
تعداد بازدید دیروز : 1,818
آخرین به روزرسانی : 1398/04/06
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.