جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دعوت تیم ملی سنگنوردی از سنگنوردان همدان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا

   به میزبانی کشور چین؛

   دعوت تیم ملی سنگنوردی از سنگنوردان همدان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا

   دعوت تیم ملی سنگنوردی از سنگنوردان همدان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا

   متین بیات، راحیل رمضانی و زهرا سیفی از سنگنوردان خوش آتیه همدانی جهت شرکت در اردوهای تیم ملی و اعزام به مسابقات قهرمانی چین دعوت شدند.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، علیرضا گوهری رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان با بیان اینکه مسابقات سنگنوردی قهرمانی آسیا رده سنی نوجوانان و جونان در کشور چین در شرف برگزاری است، گفت این مسابقات از تاریخ 10 لغایت 14 آبان برگزار خواهد شد.
   گوهری با اشاره به برگزاری اردوهای تدارکاتی و تمرینات لازم جهت آمادگی سنگنوردان کشورمان برای حضور در این دوره از مسابقات افزود: متین بیات، راحیل رمضانی و زهرا سیفی از سنگنوردان خوش آتیه همدانی جهت شرکت در اردوهای تیم ملی و اعزام به مسابقات قهرمانی چین دعوت به عمل آمده است.
   رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان تصریح کرد: سابقه، تمرینات و پیشینه این سه سنگنورد همدانی گویای آن است که در مسابقات قهرمانی آسیا خوش خواهند درخشید و در حد توان از آنان پشتیبانی خواهیم کرد.
   وی در ادامه صحبت هایش در خصوص نزدیک شدن به فصل سرما و صعود حداکثری کوهنوردان در روزهای پایانی هفته به منطقه دشت میشان، تصریح کرد: با توجه به نیاز مبرم تامین سوخت پناهگاه های دشت میشان لذا با مساعدت اداره کل ورزش و جوانان همدان این سوخت برای فصل پاییز و زمستان سال جاری تامین شد.
   گوهریدر پایان سخنانش تاکید: 18هزار لیتر گازوئیل و 3هزار لیتر نفت تهیه و به پناهگاه های دشت میشان حمل شده است.

   اخبار مرتبط
همدان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,233,184
تعداد بازدید امروز : 433
تعداد بازدید دیروز : 1,818
آخرین به روزرسانی : 1398/04/06
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.