جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نباید به جایگاه و قهرمانان فعلی تیراندازی همدان بسنده کرد/ نیازمند تغییر در بدنه هیات بودیم

   رئیس هیات تیراندازی همدان

   نباید به جایگاه و قهرمانان فعلی تیراندازی همدان بسنده کرد/ نیازمند تغییر در بدنه هیات بودیم

   نباید به جایگاه و قهرمانان فعلی تیراندازی همدان بسنده کرد/ نیازمند تغییر در بدنه هیات بودیم

   سیدناصر محمودی گفت: امثال مه لقا جام بزرگ، ساسان شهسواری و مینا قربانی افتخار تیراندازی استان هستند اما ما نباید به همین تعداد قهرمان بسنده کنیم و نیاز است ده ها قهرمان دیگر به تیراندازی کشور معرفی شود.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، رئیس هیات تیراندازی همدان در مراسم تودیع و معارفه دیر جدید این هیات که با حضور چاروسایی مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان و اعضای هیات برگزار شد گفت: استان همدان از دیرباز مهد تیراندازی کشور بوده و مفاخر زیادی در این حوزه به ورزش کشور معرفی کرده است.
   وی افزود: ظرفیت های خوبی در تیراندازی استان وجود دارد و نیاز بود با تغییر و تحول در هیات مسیر پیشرفت جدیدی را بوجود آوریم.
   وی با تقدیر از تلاش های صالح فریدی در تیراندازی استان گفت: ساسان شهسواری از قهرمانان با اخلاق تیراندازی استان است که با همکاری اعضای هیات می تواند در سمت جدید جدید موفق عمل کند اما به طور قطع نخواهیم گذاشت صالح فریدی از جمع ما جدا شود و از تجربیات وی برای پیشبرد اهداف هیات استفاده خواهیم کرد.
   سیدناصر محمودی اضافه کرد: امثال مه لقا جام بزرگ، ساسان شهسواری و مینا قربانی افتخار تیراندازی استان هستند اما ما نباید به همین تعداد قهرمان بسنده کنیم و نیاز است ده ها قهرمان دیگر به تیراندازی کشور معرفی شود.
   وی با اشاره به خرید تجهبزات برای تیراندازان همدانی گفت: هر جا نیاز به کمک بوده به تیراندازی استان در اسرع وقت اقدام کرده ایم و امروز اعلام می کنیم از افرادی که بخواهند در تیراندازی اهداف پروازی استان سرمایه گذاری کنند به طور ویژه حمایت می کنیم.
   گفتنی است در پایان از تلاش 12 ساله صالح فریدی به عنوان دبیر هیات تیراندازی استان تجلیل و ساسان شهسواری از قهرمانان این رشته به عنوان دبیر جدید این هیات معرفی شد.

   اخبار مرتبط
همدان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,233,282
تعداد بازدید امروز : 531
تعداد بازدید دیروز : 1,818
آخرین به روزرسانی : 1398/04/06
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.