جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مسابقات فوتسال کارکنان استان همدان قرعه کشی شد

   مسابقات فوتسال کارکنان استان همدان قرعه کشی شد

   مسابقات فوتسال کارکنان استان همدان قرعه کشی شد

   عباس قهرمانی گفت: مسابقات فوتسال کارکنان دستگاههای اجرایی استان قرعه کشی شد و تیم های حاضر در این رقابتها حریفان خود را شناختند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: مسابقات فوتسال کارکنان ادارات و دستگاههای اجرایی به میزبانی شهر همدان برگزار می‌شود.
   وی افزود: این رقابت‌ها با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و هیئت‌های فوتبال و ورزش‌های همگانی استان همدان از تاریخ 20آبان ماه با حضور 15 تیم در سالن شش هزار نفری همدان برگزار می شود.
   عباس قهرمانی ابراز کرد: تقویت انگیزش و ارتقای روحیه نشاط و شادابی کارکنان در راستای کاهش عوارض ناشی از عدم تحرک لازم و تشویق و ترغیب کارکنان برای مشارکت پویا در فعالیت های ورزشی از جمله اهداف این مسابقات است.
   وی تصریح کرد: تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات در سه گروه 4 تیمی و یک گروه سه تیمی به مصاف هم می‌روند که در نهایت از هر گروه دو تیم برتر راهی مرحله دوم و پس از صعود هشت تیم در این مرحله، تیم قهرمان این پیکارها مشخص می‌شود.
   وی افزود: قرعه کشی این رقابتها صبح امروز با حضور سرپرستان تیم های حاضر برگزار و تیم های شرکت کننده حریفان خود را شناختند.
   گروه 1: اداره کل ورزش و جوانان، بانک مسکن، تامین اجتماعی و دانشگاه بوعلی سینا
   گروه 2: صداوسیما، علوم پزشکی، بیمه سلامت و بانک سپه
   گروه 3: گمرک، شرکت گاز، اداره کل زندان ها و آموزش و پرورش
   گروه 4: بانک رفاه، هواشناسی و دارایی

   اخبار مرتبط
همدان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,296,970
تعداد بازدید امروز : 344
تعداد بازدید دیروز : 865
آخرین به روزرسانی : 1398/06/04
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.