جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • یک دور مسابقه دوی صد متر و دارت ویژه بانوان در نهاوند برگزار می‌شود

   هم‌زمان با سالروز آزادسازی خرمشهر؛

   یک دور مسابقه دوی صد متر و دارت ویژه بانوان در نهاوند برگزار می‌شود

   یک دور مسابقه دوی صد متر و دارت ویژه بانوان در نهاوند برگزار می‌شود

   نائب رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی نهاوند، گفت: هم‌زمان با سالروز آزادسازی خرمشهر یک دور مسابقه دوی صد متر و دارت ویژه بانوان در نهاوند برگزار می‌شود.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از شهرستان نهاوند، اشرف رسولی نائب رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی نهاوند ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و فرارسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر، گفت: هرساله هم‌زمان با سالروز حماسه سوم خرداد هیئت ورزش‌های بومی و محلی شهرستان در راستای ارتقاء فرهنگ ایثار و شهادت وزنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدای گران‌قدر جمهوری اسلامی ایران مسابقات و برنامه‌های مختلفی در سطح شهرستان نهاوند برگزار می‌کند.
   وی ادامه داد: امسال نیز در همین راستا هیئت ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی 10 عنوان برنامه فرهنگی و ورزشی ویژه این ایام در نظر گرفته است.
   نائب رئیس هیئت ورزش روستایی بازی‌های بومی محلی نهاوند برگزاری مسابقات دومیدانی، دارت، طناب‌کشی، هفت‌سنگ و غیره را از مهم‌ترین این برنامه‌ها عنوان کرد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این مسابقات و ثبت‌نام از روز چهارشنبه هفته جاری ساعت 10 صبح به سالن ورزشی شهید عبادالله خدا رحمی مراجعه نمایند.
   وی شرکت در این مسابقات را برای عموم آزاد عنوان کرد و گفت: در پایان این مسابقات به نفرات برتر جوایزی نفیس اهدا خواهد شد.

   اخبار مرتبط
همدان - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,322,957
تعداد بازدید امروز : 628
تعداد بازدید دیروز : 702
آخرین به روزرسانی : 1398/06/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.